събота, април 21, 2012

Налдо вкара гол и автогол при загубата на Вердер с 1:2 от Байерн Мюнхен

Налдо вкара две от попадения в дербито от Бундеслигата между Вердер и Байер Мюнхен завършило при резултат 1:2. Той се разписа първо за своя отбор, давайки преднина за Вердер в 51 минута, но след това изравни за 1:1 в 75 минута. В 90 минута Франк Рибери донесе победата за баварците и запази теоретичните им шансове за титла живи поне до довечера, когато е дербито Борусия Дортмунд - Борусия Мьонхенгладбах, шансове които все още оценявам на нулеви. Иначе голмайстор на мача Вердер - Байер Мюнхен, който бях сигурен, че ще завърши гол-гол безспорно е Налдо с 2 попадения, който може би е мислил като мен, а може дори и да е заложил за гол-гол и затова е изравнил, за да излезе тази прогноза :) В края на мача все пак Рибери донесе победата за Байерн Мюнхен. Довечера пък най-вероятно Борусия Дортмунд официално ще подпечата титлата си за сезон 2011/2012.

Първия Български Бутон за споделяне

На 20 април Иванов разби Петков с 12:2 гейма на тенис на маса

Навръх 136-годишнината от Априлското въстание, в Спортна София се изигра поредната среща на тенис на маса между колегите Иванов и Петков. Тя се състоя на маса номер 4 в комплекса Спортна София на 20 април 2012 г. от 16:40 до 18:10, като за това време бяха изиграни 14 гейма. Двамата колеги с традиционни български фамилии се разбраха победеният да закупи наградния фонд, състоящ се от една бира, която да бъде за победителя. В разигралите се 514 точки Иванов спечели 289 от тях, а Петков останалите 225. Иванов спечели срещата с внушителния резултат 12:2 гейма, а ето и развитието на срещата по геймове: 21:11, 21:16, 21:6, 21:18, 23:21, 21:15, 21:17, 18:21, 22:20, 16:21, 21:8, 21:19, 21:14, 21:18. В крайна сметка наградния фонд спечели Иванов. Той обаче тепърва предстои да бъде получен от него, тъй като Петков още не го е изплатил.